O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 15 Październik 2019 r. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Co nowego?

Maze Of Sound - Sunray

Album "Sunray" zawiera 9 utworów w klimacie melodyjnego rocka i rocka progresywnego. Historie w nich zawarte przenoszą nas w świat, w którym fantastyka zderza się z rzeczywistością. Wcielając się w bohaterów poszczególnych kompozycji, spotkamy Zaklinacza Deszczu, Tajemniczą Wiedźmę, lecimy niebezpiecznym balonem czy przechodzimy na drugą stronę lustra ... Niektórzy z nas być może znajdą wyjście do rzeczywistości z tego labiryntu przygód, ale inni zostaną w nim na dłużej.
"Płyta 'Sunray' została wybrana albumem roku w konkursie im. Roberta "Ro-Ro" Roszaka przez Stowarzyszenie "Progres" w 2015 roku.
Zespół Maze Of Sound powstał w 2012 roku. Wykonuje muzykę z gatunku rock / rock progresywny. Fantastykę mieszają z rzeczywistością, a powagę z groteską i absurdem. Podczas koncertów "na żywo" Maze Of Sound nawiązuje do tzw. teatru rockowego używając różnych przebrań i gadżetów scenicznych. W 2014 roku zespół był m.in. headlinerem VIII Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie, wystąpił na Festiwalu w Jarocinie i Nowohuckim Festiwalu Sztuki w Krakowie, gdzie miała miejsca wielka wystawa prac Zdzisława Beksińskiego. Grupa wystąpiła też na wielu przeglądach i festiwalach w całej Polsce. Jest zwycięzcą Festiwalu Rockowanie 2014 oraz Busko-rock 2013. Muzyka zespołu jest już prezentowana w wielu stacjach radiowych w Polsce i zagranicą. Zespół ma na swym koncie koncerty także na Litwie i w Niemczech.
Grupa właśnie rozpoczęła współpracę w Londynie z managementem Downtown Artists, gdzie w tamtejszym PlaySoho Studios (ex-Berwick Studio) nagra dwa nowe single na drugi album. W studiu tym nagrywali wcześniej m.in. David Bowie, Depeche Mode, Ringo Starr, Sex Pistols, The Chemical Brothers czy Bjork.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Cantara Music.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 17.08.2015

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019