O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 31 Maj 2020 r. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Co nowego?

Erith - to może być jej rok?

Odkąd w październiku po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ją na żywo, zagrała 10 koncertów, którymi potwierdziła przypuszczenia wielu dziennikarzy muzycznych. Jej występy m.in. na Europejskich Targach Muzycznych CJG, Festiwalu Filmów Niezależnych Kiloff i na Ars Cameralis sprawiły, że Erith nieoczekiwanie stała się jedną z najlepiej rokujących artystek młodego pokolenia.
Podczas swoich występów dzięki swojej niesamowitej energii i wrażliwości, Erith przenosi nas do świata mitologii i baśni, gdzie życie toczy się zgodnie z pierwotnym rytmem, a u podstaw egzystencji leży nierozerwalna wieź człowieka z naturą. Utwory młodej gliwiczanki mają w sobie sporo folkowych brzmień, które w zderzeniu z muzyką elektroniczną wprawiają słuchaczy w swego rodzaju trans, który pozwala oderwać się od rzeczywistości.
Erith otrzymuje coraz więcej ciekawych propozycji. Zgłaszają się muzycy, filmowcy i organizatorzy, którzy mają doskonałe wyczucie nowych trendów na rynku muzycznym. Na początku 2016 roku Erith zagra koncerty w największych Polskich miastach. 7.01 wystąpi w Warszawie (2koła), 8.01 w Poznaniu (Alternativa Club), 22.01 w Krakowie (Pub Pod Ziemią) i 5.02 we Wrocławiu na Festiwalu City Sounds, który odbędzie się w Starym Klasztorze. - W lutym będziemy musieli na moment przyhamować z koncertami, ponieważ chcemy nakręcić teledysk do utworu Waiting fo the instinct - zdradza nam Paweł Szypuła. Manager artystki wspomniał też, że ich kalendarz koncertowy jest na bieżąco aktualizowany, więc bardzo możliwe, że Erith zimą pojawi się jeszcze w kilku innych miastach.

Inne informacje: Tutaj...
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 30.12.2015

Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020