O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 31 Maj 2020 r. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Co nowego?

Aneta Gąsiewicz powraca w wielkim stylu

Powszechnie uważa się, że o sukcesie stanowi 10% talentu i 90% ciężkiej pracy. To stwierdzenie jak najbardziej sprawdza się zarówno w tańcu, jak i w muzyce. Nawet osoby z wyjątkowym talentem systematycznie pracują nad ruchem swojego ciała czy barwą głosu, aby osiągnąć perfekcję w danej dziedzinie. O perfekcjonizmie z pewnością można mówić w przypadku Anety Gąsiewicz - tancerce, finalistce You Can Dance oraz wokalistce R'n'B.
Niespełna kilka lat temu mało który Polak potrafił bez problemu wymienić choćby kilka stylów tańca. Dużą zasługę w rozpowszechnieniu tej tematyki miały programy telewizyjne takie jak "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Dzięki nim Polacy nie tylko dowiedzieli się czym różni się dancehall od tańca towarzyskiego, ale również mogli poznać naprawdę duże talenty.
Jednym z nich jest Aneta Gąsiewicz, finalistka drugiej edycji tanecznego show TVN, która swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat. "Swoje pierwsze kroki stawiałam w tańcu towarzyskim, a później przyszedł okres Warszawskiej Szkoły Baletowej. I tak przez długie lata wypadkową ruchu scenicznego stał się hip-hop" - mówi Aneta. Po pewnym czasie młoda tancerka zafascynowała się dancehallem - stylem tanecznym pochodzącym prosto z gorącej Jamajki.
Aneta swoje umiejętności zdobywała na licznych warsztatach prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych choreografów. Dużą rolę w jej karierze odegrał wyjazd na wspomnianą Jamajkę, gdzie poza szlifowaniem swojego talentu, wzięła udział w międzynarodowych zawodach tanecznych International Dancehall Queen 2007, a także pobyt w Los Angeles, gdzie przez wiele tygodni doskonaliła swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych choreografów na świecie.
Poza nagrodami zdobytymi w ogólnopolskich konkursach tanecznych, Aneta może pochwalić się również współpracą z gwiazdami rodzimej sceny muzycznej. Jako tancerka i choreografka występowała i pracowała nad przygotowaniami występów i tras koncertowych między innymi z Edytą Górniak, Mariną Łuczenko, Dodą czy Ewą Farną. Jest również prekursorką hip-hopu na szpilkach - "hip-hop heels", który charakteryzuje się tańczeniem na wysokich obcasach.
Aneta Gąsiewicz należy do ambitnych, nieznoszących rutyny osób. Nie powinien dziwić zatem fakt, że młoda tancerka postanowiła rozpocząć realizację swojego kolejnego marzenia i spróbować swoich sił jako wokalistka. Dotychczas nagranymi coverami popularnych utworów dzieliła się z fanami na YouTube. Zachęcona pozytywnymi komentarzami i odkrytą w sobie pasją do muzyki postanowiła stworzyć własny materiał. Tak oto powstał pierwszy, w całości autorski singiel utrzymany w klimacie nowoczesnego R'n'B. To właśnie w tym stylu FancyICON, pod takim pseudonimem śpiewa Aneta, czuje się najlepiej. "Mój pierwszy singiel jest zapowiedzią całego albumu, który już wkrótce ujrzy światło dzienne" - zdradza Aneta.

Inne informacje: Tutaj...
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 25.10.2015

Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020