O nas
STRONA GŁÓWNA >>
Klub Depozyt 44

Dzisiaj jest Sobota, 20 Kwiecień 2024 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Nowości

BLUSZCZ

Bluszcz - Junior

DJANGO BATES

Django Batesa - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

KAYAH & BREGOVIĆ

Kayah i Bregović - reedycja

GUZIOR

Guzior - Evil Twin

ILONA SOJDA

Ilona Sojda - Śnił mi się raj

MARCINER

Marciner - Milion dni

PATRYCJA KAMOLA

Patrycja Kamola - Czekajšc na miłoœć

Quebonafide - Eklektyka Vinyl

120

QUEBONFIDE

Quebonafide - QueQuality

ANVISION

AnVision – New World

MICHAŁ KMIECIAK

Michał Kmieciak - Love Lost

RAP NAJLEPSZEJMARKI

Rap Najlepszej Marki vol. 2 - składanka

VIENIO

VIENIO - H.O.R.E

NODANCE

NoDance - Nieproszony go?ć

MARTYNA JAKUBOWICZ

Martyna Jakubowicz - Prosta piosenka
Recenzje
GRIN PISS - Perfect Feelling
UR - Spirit
CANDIDA - Zoom
KOBIETY - Amnestia
TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTOR - Don't Panic! We're From Poland
Więcej... 
Intymnie

"Uwielbiam mięso! Fascynuje mnie fakt, że jakieś zwierzę wykrwawiło się na śmierć właśnie po to, abym ja mógł sobie zrobić hamburgera." - HENRY ROLLINS

Poprostu Forum
Forum dyskusyjne

Dodaj swoją opinię

Aby wyróżnić swoją opinię możesz wybrać inny kolor tematu na forum:

   
   
   
Temat:

Tekst główny:

Podpis:
e-mail (opcjonalnie): Podaj kod autoryzacyjny wyświetlający się powyżej:
KOD  
Regulamin

PRZESŁANE OPINIE:

Temat: eamon

Opinia: rewelacja

Podpis: gofer

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Poniedziałek, 26 Kwiecień 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: BOSKI KAWAŁEK

Podpis: IWONKA

Adres e-mail: www.sweetmalinka17@wp.pl

dodano: Niedziela, 2 Maj 2004 r.

Temat: WOLĘ ROCK I METAL

Opinia: FAJNA PIOSNKA, ALE GŁOS KOLEŚ MA JAK PEDAŁEK WOLĘ ROCK I METAL. POZDRO DLA METALOWCÓW. NASZA MUZYKA TO PRAWDZIWA MUZYKA A NIE PLASTIKOWE GÓWNO.

Podpis: SIWY

Adres e-mail: HORSCHWALDZIK@INTERIA.PL

dodano: Poniedziałek, 10 Maj 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: on jest boski ma świetny głos a o wyglądzie ... miodzio

Podpis: maniana

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 18 Maj 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: koleś jest świetny, ma super wygląd i głos, jest boski

Podpis: Nati

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 18 Maj 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: kocham go

Podpis: maniana

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 18 Maj 2004 r.

Temat: eamon

Opinia: jest cool

Podpis: aska

Adres e-mail: tasior222@wp.pl

dodano: Środa, 19 Maj 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: Najpierw usłyszałem piosenkę. Fakt, bit mi wszedł w krwiobieg, głos zwykły, ale text niezły. Niestety im dłużej słuchałem tego kawałka tym bardziej wydawało się mi że to słyszałem (patrz: Tede ze S.P.O.R.T. "Szmata").
Dopiero jednak gdy zobaczyłem teledysk to się utwiedziłem w przekonaniu, że jest to kolejny Backstreet Boy, twardziel z kisielem w gatkach.
No nic, jak znam życie to niestety nasza "ambitna" młodzież "łyknie" Eamona bez cukru, bo skoro już wywalczył New York, Londyn to czemu nie Warszawa.
Shaggy!!! Ratuj muzykę ze Stanów!!!

Podpis: Freesbee

Adres e-mail: freesbee@interia.pl

dodano: Czwartek, 20 Maj 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: JEST POPROSTU BOSKI I KAWAŁEK TEŻ JEST BOSKI :))

Podpis: KASIA

Adres e-mail: ashanti107@wp.pl

dodano: Sobota, 22 Maj 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: i on i ta cla piosenka no i teledyk a extra... no fakt ze nie ma on glou jak maczo ale i tak jest boki :-D

Podpis: madsia

Adres e-mail: madsia5@poczta.fm

dodano: Sobota, 22 Maj 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Zajeb... kawałek!!!!!!!

Podpis: Madzia

Adres e-mail: madzia18_86@interia.pl

dodano: Niedziela, 23 Maj 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: Nie kocham go, ale go lubię. Kawałek ma fajny, teledysk też.

Podpis: monika

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Niedziela, 23 Maj 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: no coz... piosenka od razu mi sie spodobala. wedlug mnie ten chlopak ma rzadki glos a to o czym spiewa moze byc dla niektorych scierwem, ale jakby znali troche angielskiego i przetlumaczyli sobie tekst, to dopiero mowcie a nie :P mi tam jeszcze bez znajomosci tekstu piosenka sie spodobala, juz po samym teledysku mozna domyslec sie o co chodzi. Eamon spiewa o uczuciach, o dziewczynie ktora kochal calym sercem, a ona go zdradzila i bawila sie nim na wszelkie sposoby. Teraz na programach muzycznych mozna zobaczyc ze tak nazwe scierwo czyli ta piosenke w wykonaniu tej niby biednej ex Eamona... jezu ona musiala pokazac jaka jest twarda... a te jej YO w refrenie... pff... zalosne po prostu... Eamon probowal okazac to co czuje a ona go najprosciej wysmiala... no ale coz.. sa ludzie i parapety. moze jak ktos akceptuje zabawy uczuciami to pewnie spodoba mu sie "zwalona" pioseneczka Frankee, bylej Eamona. jedyne okreslennie jakiego moge na nia uzyc to "zepsuta dziwka" :P i to by bylo na tyle...
EAMON RULEZZZ :P

Podpis: a niewazne :P

Adres e-mail: mam.ale@nie.podam

dodano: Niedziela, 23 Maj 2004 r.

Temat: spox

Opinia: Fajna piosenka,on wygląda tak sobie,nawet ładny

Podpis: gusia

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 25 Maj 2004 r.

Temat: jest cudowny

Opinia: jest poprostu cudownym facetem...gdybym znała go nacodzień zapewne straciłąbym dla niego głowe do szlaeństwa ,jest zajebiście przystojny i ma świetne piosneki.mam całą płyte i gorąco ją polecam.

Podpis: monika

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Środa, 26 Maj 2004 r.

Temat: Eamon!!!

Opinia: ON JEST ŚWIETNY I FUCK IT TEŻ ON JEST WOGÓLE ŚWIETNY!!!!

Podpis: TINK@!

Adres e-mail: martyna.sobiecka@wp.pl

dodano: Środa, 26 Maj 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Eamon ma właśnie świetny głos, a wersja tej laski też jest niczego sobie.

Podpis: medea

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 28 Maj 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: Ta piosenka jest świetna, a koles jest zajebisty!!!Swietny ma głosik a pozatym jest śliczny!Kocham Go

Podpis: agita

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Sobota, 29 Maj 2004 r.

Temat: pomocy!

Opinia: tutak ku*** średnia wieku jest chyba 13 l. panienki opamiętajcie się od tego waszego "kocham go" to można zwymiotowac albo dostac cukrzycy

Podpis: elka

Adres e-mail: elka_s@hoga.pl

dodano: Czwartek, 3 Czerwiec 2004 r.

Temat: BOSKI KOLO TEN EAMON !!!!!!!

Opinia: KOCHAM GO I CHCIAŁABYM SIĘ SPOTKAĆ Z NIM NA REALU ! BOSKI GŁOS , WYGLAD ! AH ZAUROCZYŁAM SIĘ PO USZY ! WYOBRAŻAM SOBIE JAK SIE Z NIM CAŁUJĘ DOTYKAM< PIESZCZE :)

Podpis: Eamonka

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 4 Czerwiec 2004 r.

Temat: RATUNKU !!!!!!!!!!

Opinia: JA GO NA PRAWDĘ KOCHAM I JUŻ !!!!!!!!! EAMON SŁYSZYSZ MNIE KOCHAM CIE CHCE Z TOBĄ BYĆ ! O MATKO ON JEST ... aż brak słów PRZECUDOWNY KOCHANY MISIAK :)

Podpis: lulejka

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 4 Czerwiec 2004 r.

Temat: KOCHAM KOCHAM PO STO RAZY

Opinia: Jednak nikt się nie domyśla że tłumię wielkie uczucie w sobie to tego cudnego mężczyzny o niebiańskim głosiku który jest Hmmm sexy

Podpis: i am sexy

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 4 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon spox, ale wolę polski HH!!!

Opinia: Hm.. Fuck It jest spoko kawałkiem, ale tylko w jego wykonaniu. Gdybym znała jedynie wersję jaką "śpiewa" tamta baba raczej nie spodobałaby mi siętak bardzo jak wersja Eamona. Naprawdę CooL kawałek. Może koleś głos ma nie rewelacyjny, ale może być. A poza tym jakby to wyglądało jakby tą piosenkę śpiewał, np. 50 cent ?!

Podpis: Ka$!a

Adres e-mail: mam.ale.@.poco.wam?

dodano: Niedziela, 6 Czerwiec 2004 r.

Temat: rewelka

Opinia: on zajebisty mogę go słuchać 24h

Podpis: rełkolak

Adres e-mail: relkolak@tlen.pl

dodano: Poniedziałek, 7 Czerwiec 2004 r.

Temat: piosenka eamona

Opinia: fajnne ma texty ale glos troszku pedalowaty hehe a wy dziewczyny co zescie pisaly zee on jest boski itp. rzeczy to myslcie realnie choc trochę hehe bo to co tu czytam to smiac mi siem chce non stop hehe ale text wporzo nawet ''I don ' t wont you back '' hehe

Podpis: ju stynna

Adres e-mail: ju_styna14@op.pl

dodano: Wtorek, 8 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Ta piosenka jest zaje***** i tak do mnie pasuje :(
F***K it!!
KOCHAM TEGO KOLESIA hehe:P

Podpis: Asia

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Środa, 9 Czerwiec 2004 r.

Temat: SUUUUUPER...!!!!!!!!!!!!!

Opinia: ten koles ma naprawde niebiański głosik.....moge go słuchac 24h..(ale i tak bym woała polski hip-hop)..... piosenka odrazu mi sie spodobała.....a ta jego była "dziewczyna" jest pojebana.......za przeproszeniem....!!!!!
"zeszmacona dziwka" innego nie ma na nia okreslenia........ on spiewa o własnych uczuciach a ona sie z nich nabiła.......pojebanstwo totalne w kit..!!!!!!!! no i ........ laski przestancie pisac ze kochaciee go..... zrzygac sie mozna od tego....!!!!! pozdro....!!!!!!!!!!!!całuski dla chłopaków..!!!!!!!!! hehe :P.... :) :* :* :* :*..papa....

Podpis: natacia.....Poznan PANY....!!!!!!

Adres e-mail: lepiej napiszcie na gg..@ a nie na maila.!!!!!!!!

dodano: Środa, 9 Czerwiec 2004 r.

Temat: eamon

Opinia: masz problemy z "METALAMI" rzucaj w chuji magnesami ahhah













Podpis: alkoelita

Adres e-mail: xxxcompany@wp.pl

dodano: Środa, 9 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Jestem w gosciu masakrycznie zabujana!Moje anty-kumpele do tej pory go wyzywaly.Wjebalam im i juz tego nie robia...Nienawidze bylej kolesowy Eamona!

Podpis: Milo

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Środa, 9 Czerwiec 2004 r.

Temat: frankee is the bitch

Opinia: Fuck
what I did was your fault somehow Fuck the presents,
I threw all that shit out Fuck all the cryin' it
didn't mean jack Well guess what yo, fuck you right
back You thought you could really make me moan I
had better sex all alone (ha ha ha ha) I had to do
your friend Now you want me to come back You m...-no cometn-przetłumaczcie to sobie i pomyslcie sobie jaka ta laska jest pojebana,..."i had better se all alonle..." no nie to mnie rozjebało-co ona se palcowy strzela czy co...i jeszcze sie do tego przyznaje nie no to juz jest kompletne dno!!!!!!!!!!!!!!!!

Podpis: frankee is the bitch

Adres e-mail: hajaj@wp.pl

dodano: Środa, 9 Czerwiec 2004 r.

Temat: frankee

Opinia: swieynie spiewa jes po prostu super-andzka!

Podpis: ewelina

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 11 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: cze

Podpis: Znajomy

Adres e-mail: buziaczek55@op.pl

dodano: Sobota, 12 Czerwiec 2004 r.

Temat: Pozdro dla Siwego

Opinia: MASZ RACJE KOLEŚ. NIE MA TO JAK METAL, TEZ WOLE HARD ROCK
A EAMON MOZE SIE SCHOWAC!

Podpis: Mario Demolka

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Poniedziałek, 14 Czerwiec 2004 r.

Temat: eamon hot frankee not

Opinia: frankee to głupia szmata która bai się uczuciami za kogo ona się uważa przecież nie jest jakąś pięknością żeby tak bawić się facetami

Podpis: ?

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 15 Czerwiec 2004 r.

Temat: a więc....

Opinia: jak dla mnie z wyglądu jest całkiem nuiezłą dupą ale j

Podpis: Samerfetka

Adres e-mail: s_merfetka_17@o2.pl

dodano: Wtorek, 15 Czerwiec 2004 r.

Temat: Frankee

Opinia: Moim zdaniem jest oki!Wie czego chce i nie daje robic z siebie idiotki!A Eamon jest chamem który mysli ze komus zrobi sie smutno od jego ryczenia.Ona pokazała ze ma go głeboko w....I tak ma byc.Odegrała sie na nim i dobrze.

Podpis: Justyna

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 15 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: zaczepisty kawałek po prostu rewelka

Podpis: ankaa@

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 15 Czerwiec 2004 r.

Temat: EAMON I FRANKEE!!!

Opinia: Piosenka F**K IT została tak naprawdę napisana przez EAMONA gdy miał 16 lat a to że FRANKEE wzięła ją i przerobiła na własną wersję nie robi nikomu szkody. Najważniejsze że EAMONOWI to nie przeszkadza! Wreszcie ktoś w swoich piosenkach wyraził całą prawdę dotyczącą życia!

Podpis: TYŚKA

Adres e-mail: beti_22@buziaczek.pl

dodano: Czwartek, 17 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Eamon is The Best

Podpis: Boy

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 18 Czerwiec 2004 r.

Temat: frankee

Opinia: kto pierwszy wylansował ten kawałek frankee czy eamon???co wy o niej (frankee) myślicie?

Podpis: Klaudia

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Piątek, 18 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon i Frankee??

Opinia: Mam pytanie: czy oni na prawdę byli parą? Niektórzy mówią, że tak a inni nie. Może Frankee śpiewa o jakimś innym gościu. Jak ktoś wie to nie napisz tu i uzasadni

Podpis: efka

Adres e-mail: mod@op.pl

dodano: Środa, 23 Czerwiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Powiem tyle jeśli naprawde by mu zależało to by tego nie rozpowiadał. Po co na nią wżuca - jak sobie też ma dużo rzeczy do zarżuczenia. Zachował się jak kompletny palant . Zerwał z dziewczyną, nabluzgał na nią i jeszcze za to ma kasę.....?????? Ale ogólnie fajna melodia do tańczeni :D

Podpis: Mops

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Środa, 23 Czerwiec 2004 r.

Temat: EAMON VS FRANKEE

Opinia: Wszyscy tu zebranili Mili...Prawda jest taka: Jakby mi facet zaspiewał taką piosenkę to kałasznikow pod pachę i już go nie ma...No ale nie o to chodzi. Eamon:głos przeciętny, raczej słaby, jako chłopaczek to typowy taki sobie troszkę pedałkowaty, ale ładny jak wszyscy wyjdą:)Chyba moze się podobać...Piosenka...to na końcu....Frankee:głos-a raczej jego brak..tak...kompletnie nie ma głosu...Akcentuje to "fuck" jakby w zyciu tego nie mówiła (to tak jak się dziecku pierwszy raz da lizaka i się podnieca),tekst do bani, uroda też nie specjalna, ale jej oceniać nie bedę, bo sama jestem dzieczyną i nie chcę tutaj wzbudzać emocji:P a Co to kawałków...Eamon zdecydowanie ma lepszą wersję, aczkolwiek troszkę przesadza, ale chyba o to mu chodziło...Nie razie mnie ta piosenka i nawet wpadął mi w ucho....Frankee jest...hmmm....On ma przegięcie totalne...Tekst chyba za mocny na taką cukierkową dziewczynkę jaką z siebie robi, jak mówiłam przeżywa to "fuck" jak komar okupację, wyrabia sobie niezłą opinię przez niektóre fragmenty (chyba nie wymaga wyjasnień:>)No i ogólnie przegina...Bo czepia się chłopaka, a w końcu czyja to była wina?? Ja tam nie wnikam w ich serduszka, ale Ona zdecydowanie przegina...Odegrała się w głupi sposób, bo moim zdaniem tylko zaniża swoją godność i jakiekolwiek poczucie wartości...P prostu nie wypada takiej laluni, jaką z siebie robi, tak mówić ogólnie...Eamon- zdecydowanie bardziej mi pasuje jego wykonanie...Frankee...dziewczynko...wróć do lalek, a nie kompromituj się...
Dziękuję wszystkim za uwagę:):):):):):)

Podpis: MałaTERRORYSTKA:)

Adres e-mail: rebel_iantka@poczta.fm

dodano: Piątek, 25 Czerwiec 2004 r.

Temat: do małej..

Opinia: buhaha MałaTERRORYSTKA:) nie rozsmieszaj mnie mowisz ze tekst piosenki Frankee jest do bani a przeciez jest prawie identyczny jak w piosence eamona. Piszesz ze ona czepia sie chlopaka.. a on ?? co on robi ? To samo.. i nie sądze zeby Frankee robila z siebie "cukierkową dziewczynkę " ale kazdy moze miec na ten temat swoje zdanie..
I kto tu sie kompromituje przez takie komentarze.. ?

Podpis: Madzia

Adres e-mail: nie@podam

dodano: Sobota, 26 Czerwiec 2004 r.

Temat: EAmON

Opinia: Jest śwetny.. nic więcej nie powiem .. lepiej tego nie zapeszać...

Podpis: kasiunia

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Niedziela, 27 Czerwiec 2004 r.

Temat: Frankee to zwykła dziw**!!!

Opinia: Nie popierajcie Frankee, bo to w końcu jej wina co nie? Eamon jest świetny, głos wporządku, wielu tych co tutaj go negatywnie ocenia, napewno lepiej by tego nie zaśpiewało! Eamon zakochałam się w nim:-)

Podpis: Edytka

Adres e-mail: edka23@buziaczek.pl

dodano: Poniedziałek, 28 Czerwiec 2004 r.

Temat: TY EDYTO NIE PIERDOL DURNOT

Opinia: SAMA NIE UMIESZ SŁUCHAĆ A ZA RÓWNO FRANKEE JAK I EAMON MAJA ZAJEBISTA WERSJE PIOSENKI

Podpis: ???

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Sobota, 3 Lipiec 2004 r.

Temat: Bez przesady

Opinia: Ja nie wiem co się dzieje z młodzieży polskiej...jak można kochać kogoś za piosenkę, a nie znać go wogóle? To musi być jakiś dziwny rodzaj miłości, ale ja się w to nie w...cinam. Nie mój interes. Tekst piosenki świetny na kaca moralnego. ZAŁAMANE DZIEWCZYNKI ZGODNYM CHUREM "...I DON'T WANT YOU BACK...":)

Podpis: zapiekana

Adres e-mail: zapiekana_1@o2.pl

dodano: Poniedziałek, 5 Lipiec 2004 r.

Temat: A tam

Opinia: Ja nie wiem co się dzieje z psychiką młodzieży polskiej. Jak można wyznawać miłość komuś kogo zna się z teledysków. Nie obchodzi mnie to, nie mój interes, ja się w to nie w...cinam.

Podpis: zapiekana

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Poniedziałek, 5 Lipiec 2004 r.

Temat: eamon

Opinia: ten kolo moze nie jest boski ale za to jego kawałek super ma nastrój poprostu mogłabym go słuchać non stop..........!

Podpis: kosa

Adres e-mail: www.fredzel2311@autograf.pl

dodano: Poniedziałek, 5 Lipiec 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: Jednym słowem COOL.

Podpis: Malina

Adres e-mail: Malina1236@wp.pl

dodano: Wtorek, 6 Lipiec 2004 r.

Temat: EAMON JESTES WIELKIII! KOFFAM CIE!!

Opinia: Eamon twoj kawalek jest wypasiony!!! Koffam Cie oby tak dalej!!!!!! Jezeli ktos tak jak ja koffa Eimona niech napisze do mnie!!!!

Podpis: Asieńka

Adres e-mail: gwiazdka170@buziaczek.pl

dodano: Wtorek, 6 Lipiec 2004 r.

Temat: eamon ?!

Opinia: Spox piosenka,pasuje mi text teraz,bo dziewczyna mnie rzuciala :( naprawde spoko, jak ktos lubi taka "cukierkowa" muzyczke polecam - "SUGA SUGA" :D pozdro !

Podpis: Preak_zdesperowany

Adres e-mail: preak@poprostu.net

dodano: Niedziela, 11 Lipiec 2004 r.

Temat: eamon..."kocham Cie"

Opinia: hahaha teksty "eamon, kocham Cie" ROZBRAJAJA mnie...doslownie...wiecie co to prawdziwa milosc ? raczej watpie...dziewczyny (chlopacy ?) piszacy to ile macie lat, 12 ?...a z piosenki rozumiecie jedynie "fuck "..albo " Jezeli ktos tak jak ja koffa Eimona niech napisze do mnie!!!!" --- co to ma byc ? jak na oko 9 lat..nie wiecej...pozdro i pomyslcie co wypisujecie...on moze sie podobac, moze sie podobac piosenka ale zeby go kochac ? hahah :D

Podpis: Preak

Adres e-mail: preak@poprostu.net

dodano: Niedziela, 11 Lipiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: no kawałej jest całkiem spoX. :) tylko tacy słuchaczy nie znający angieslkiego nie wiedzą co za słownictwo zawiera ta piosenka i później śpiewają je w cywilizacji :( ASle i tam mam eXtra zdanie o tej piosenkce :)

Podpis: TominnicA

Adres e-mail: iamillusion@wp.pl

dodano: Niedziela, 11 Lipiec 2004 r.

Temat: eamon

Opinia: Zajebioza

Podpis: Andrew78

Adres e-mail: apiwanow@poczta.onet.pl

dodano: Poniedziałek, 12 Lipiec 2004 r.

Temat: kocham cie Eamon

Opinia: kocham go on taki fajne piosenki spiewa

Podpis: malutka

Adres e-mail: mala_150@op.pl

dodano: Czwartek, 15 Lipiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Hej ziomki! ja chcialam powiedziec ze Eamon jest zajedwabistyi bardzo przystojny...jego piosenek mogla bym sluchac non stop a ta cala Frankee to jedna wielka podróba...wziela jego piosenke i tylko troche zmienila..pff poprostu zerżnela..i juz...

Podpis: Kolorowa:)

Adres e-mail: kolorowa123@interia.pl

dodano: Środa, 21 Lipiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: wolę O-Zone.

Podpis: Anita

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Wtorek, 27 Lipiec 2004 r.

Temat: Eamon

Opinia: Kocham Cie

Podpis: angela

Adres e-mail: awuka@o2.pl

dodano: Piątek, 6 Sierpień 2004 r.

Temat: EAMON:-)

Opinia: Yest OK!!!!!!!!!

Podpis: MISTRZU

Adres e-mail: mtmt@vp.pl

dodano: Sobota, 7 Sierpień 2004 r.

Temat: Chyba głowa kogoś boli???????

Opinia: Jakieś dzieciaki piszą że kochają EAMONA !!!!????
Chyba sufit im spadł na głowę
Jak można kogoś kochać jak ma się 14 13 12 10 9 8 7 lub ileś tam lat jak on jest starszy ????

Moim zdaniem to Jak blondynka pod prysznicem
"czysta głupota" :-)
chyba trochę przesadziłem
A co mi tam!!!!!!!!!

Podpis: MISTRZU

Adres e-mail: mtmt@vp.pl

dodano: Sobota, 7 Sierpień 2004 r.

Temat: eamon :/

Opinia: Ogolnie text monotonny ale doluje sie przy piosence, wiec do czegos sie przydaje

Podpis: Preak

Adres e-mail: preak@poprostu.net

dodano: Niedziela, 8 Sierpień 2004 r.

Temat: eamon

Opinia: dziewczyny wescie sie opanujcie wy jestescie jakies dziwne niewiem za co wy go kochacie przeciez on tylko spiewa i nic pozatym a tak wogole to jest i moze ladny ale zeby sie zaraz zakochiwac to prawda ten kawale jest fajny ale wiecie ...

Podpis: sylwia

Adres e-mail: sylwiag@buziaczek.pl

dodano: Środa, 11 Sierpień 2004 r.

Temat: Eamon jest zajebisty!i

Opinia: na poczontku gdy zobaczyłam teledysk odrazu sobie pomyślałam ze to bendzie hicior!po kilku dniah dopiero do mnie doszłao ze zakohałam sie w Eamonie!kiedy tylko pojawiła si jego płyta w sklepah odrazu jo kópiłam!kolo jest bardzo przystojny ma świetny głos i niewiem..........!...koham go !bardzo hciałabym sie znim spotkac an żywo!to moje mażenie!ale dość o mojej miłości karzdy kto to czta wie że go koham!aTa frankee jest kór*w!bo niedośc ze fałszuje i podszywa sie pod czyjos laskie to jeszcze kradnie piosenki!niektózy ludzie mówio ze fuck it wykonane przez Eamona to śmieci !to jak nazwac to podrube tej piz*y!Eamon śpiewa jak dziewczyna go zdradziła z i bqawiła sie jego uczucizmi!a a frankee hciała popisac sie tym ze umnie ukraść piosenkie i zrobić z niej gówno!tak! są ludzie parapety!Eamon zalicza sie do ludzi a ta frankee do parapetów!ale i tak wszyscy wolą wersie orginalno Eamona! i love you Eamon!

Podpis: Ewcia

Adres e-mail: Ewcia@love.com

dodano: Piątek, 13 Sierpień 2004 r.

Temat: eamon jest sóper

Opinia: koham go jaest genialny!eamon i the best

Podpis: Ewcia

Adres e-mail: ewcia@love.com

dodano: Sobota, 14 Sierpień 2004 r.

Temat: Eamon!!

Opinia: Elo Ziomki!ja osobiscie uwasham ze pioseneczka w obu wykonaniach jest spox chociash bardziej sklanialabym sie q Eamonowi..:D (kwestia wygladu jest sprawa indywidulana) a te wshystkie laseczki ktore sie w nim "koffaja"wsadzilabym do jedngo smietnika i niech sie o niego pozabijaja :p:p

Podpis: @niołek

Adres e-mail: luthienka@poczta.fm

dodano: Czwartek, 19 Sierpień 2004 r.

Temat: Krytykowanie itp.

Opinia: To jest śmieszne żeby dziewczyna która ma więcej niż 9 miniej niż 17 lat [lub coś w tym stylu] kochała się w starszym [ o dużo starszym] facecie!!!!! No a jeszcze na dodatek znała go tylko z telewizji!!!! Moim zdaniem te wersje są prawie identyczne tylko tyle że jedną śpiewa facet a jedną baba a i słowa są prawei takie same... a te wszystkie dziewczyny co tak piszą że kochają Eamona to trzeba by je dać na intensywną terapię u psychologa albo odrazu wywieść je do wariatkowa!!!!!!
Ale najlepszy jest HH!!!!
Kto się ze mną zgadza niech pisze na mio e-mail!!!!!!!!!!!!!! madzia1771@op.pl

Podpis: Madzia

Adres e-mail: madzia1771@op.pl

dodano: Piątek, 20 Sierpień 2004 r.

Temat: Eamon i Frankie

Opinia: Słuchaj gusia ,monika czy jak ci tam z tym idiotycznym e-mailem:mzg@mzg.pl nie masz racji ta babka jak na nią mówisz jest lepsza od eamona o 100 razy chociaż nie mówie że eamon jest zły a jeżeli bedziesz miała odwage to śmiało odpisz na mój e-mailika.

Podpis: Kaśka(ksiaczek)

Adres e-mail: ksiaczek@op.pl

dodano: Sobota, 21 Sierpień 2004 r.

Temat: eamon

Opinia: słodki

Podpis: Julia

Adres e-mail: [link]

dodano: Czwartek, 9 Wrzesień 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: Kawalek jest poprostu zajebisty to ulubiony kawalek moj i mojego chlopaka tekst jest chamski ale my podczas tej piosenki sie poznalismy i zakochali od pierwszego wejzenia i dlatego ten kawalek zawsze mi sie kojazy z moim misiem i napewno nie postapie jak ta laska z pioseki!!!!!!!!!!!!

Podpis: PAULA

Adres e-mail: [link]

dodano: Środa, 6 Październik 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: Utalentowany, wspaniały artysta. Ma cudowny głos i świetne piosenki. Zakochałam się a tym gościu!!!

Podpis: Panienka

Adres e-mail: thcrutyna@poczta.onet.pl

dodano: Środa, 13 Październik 2004 r.

Temat: EAMON

Opinia: kocham, kocham, kocham!!! Niestety to mołość platoniczna ale Eamona zasępuje i mój Misiu(Glizdę) którego naprawdę kocham. Pozdro!!!dla Angeli i sebka

Podpis: Panienka, nysa

Adres e-mail: thcrutyna@poczta.onet.pl

dodano: Środa, 13 Październik 2004 r.

Temat: usher

Opinia: jest sexy kocham go

Podpis: Natasha

Adres e-mail: [link]

dodano: Czwartek, 21 Październik 2004 r.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2024